מופעים

מופע חדש ומרשים במיוחד במינכן EQUILA של רכיבה על סוסים, אקרובטיקה ומוזיקה המתקיימת בצפונה של מינכן במשכן החדש והיפה

SHOWPALAST MÜNCHEN בקרבת ארנה.ההופעה מספרת על הממלכה הקסומה בה בני אדם וסוסים חיים בהרמוניה יחדיו ומשקפת את החברות הגדולה בין האדם וסוסו.

לפרטים נוספים הקישו כאן 

הזמנת כרטיסים

להזמנת כרטיסים למגוון רחב של מופעים בזמן שהותכם במינכן

כדורגל

באיירן מינכן

יש כאלו שכל הגעתם למינכן היא בשביל קבוצת הכדורגל של העיר. באיירן מינכן היא אלופת אירופה ומשחקת כדורגל קצבי ומהנה שמושך אליה אוהדים מכל קצבי תבל. לראות משחק של באיירן מינכן באליאנץ ארנה זה חלומו של כל אוהד. האצטדיון הסופר משוכלל בצורה של סירה מתנפחת, מכיל  כ- 71 אלף מקומות ומספק חוויה עוצמתית לא רק מבפנים, אלא גם לבאים לאצטדיון ואף לנוסעים בכביש המהיר, שמבחינים בתצוגה של צבעים מתחלפים מרשימים.  בימים שאין משחקים של 2 הקבוצות המקומיות, נערכים סיורים מודרכים של כ – 60 דקות העוברים בחדרי ההלבשה של השחקנים, חדרי האימונים, הג'קוזי, חדרי העיתונות ומסיבות העיתונאים וכמובן סיור ביציעים בליווי הסברים ופרטים פיקנטיים על האצטדיון, אוהדי הקבוצות ועוד. סיור מודרך באנגלית נערך בכל יום (למעט בימי משחקים ובחגים) בשעה 13:00. היום באיירן היא הקבוצה הטובה בעולם ואין ילד שלא מכיר אותה, אך מי שהביא אותה להכרה עולמית היה לא אחר מאשר  יהודי בשם קורט לנדאוואר נשיא המועדון בשנת 1913 שתחת שרביטו זכתה הקבוצה לראשונה בתולדותיה באליפות גרמניה בשנת 1932. קורט לנדאוואר נאלץ כמו רבים מהיהודים לעזוב את גרמניה בזמן עליית הנאצים לשלטון, לא לפני שנכלא במחנה דכאו וקבל מספר על ידו. הוא שוחרר והוברח לשווייץ ושב אחרי המלחמה כדי לכהן שוב כנשיא המועדון ולהוביל אותה להכרה עולמית. קבוצת באיירן מינכן כונתה שנים "הקבוצה היהודית" ויש עדיין בגרמניה שמכנים אותה כך.

כדורסל

באיירן מינכן

קבוצת הכדורסל של מינכן היא אחת מהקבוצות המובילות בליגה הגרמנית ומשתתפת ביורוליג האירופאי.  יותם הלפרין שחק בשורותיה בעונת 2102/2013. חובבי הכדורסל המבקרים במינכן יוכלו להגיע ל"אאודי דום" היכל הכדורסל של הקבוצה המכיל 6,700 מקומות ישיבה, ולראות משחק של הקבוצה המקומית במסגרת הבונדסליגה או הליגה האירופאית היורוליג.

Comments

כתיבת תגובה