סיורים מודרכים בברלין

סיורים מודרכים באוטובוס

גלה את האתרים החשובים בברלין בעזרת אוטובוס תיירים קומותיים מהנה . האוטובוס עובר בכל האתרים המעניינים והעקריים במשך כשעתיים בליווי הסברים בשפות שונות כגון : אנגלית , גרמנית , צרפתית , ספרדית , איטלקית , סינית , רוסית , יפנית , פולנית וגם עברית . הסיור מתקיים בין השעות 18:00 – 9:00 בכל יום חוץ מיום אחד בשנה בו מתקיים המרתון של ברלין. . יש מספר סוגי אוטובוסי קומותיים , אחד מהם , הוא City Circle Tour שמסביר גם בעברית.

אוטובוס קומותיים נוסךף בשם Hop-on/Hop-off Bus Tour Berlin  , בדומה לקו 99 הירושלמי , עובר בכל האתרים הפופולריים בעיר במשך רוב שעות היום , זה מאפשר גמישות לתייר שיכול לעלות ולרדת באתרים המעניינים אותו ובהמשך היום לעלות מתחנות אחרות ולהמשיך בנסיעה . מי שרכש את "הברלין-פס" לא משלם כלל על האוטובוס . המחיר הרגיל 17 אירו . ההסברים ניתנים באנגלית , גרמנית , ספרדית , איטלקית , צרפתית , רוסית , סינית ויפנית . האוטובוס פעיל בימים שני עד שישי בשעות 18:00 – 9:00 . טלפון לבירורים ימים שני עד שישי  0049 234 91 55 6 38  .

סיורים מודרכים רגלית

דרך אחרת להתחיל נופש בברלין , לערוך סיור מודרך ברגל . אם הגעתם זה עתה , מדריך יאסוף אתכם מתחנת הרכבת בו בזמן שהמזוודות ישלחו למלונכם . אבל כמובן אפשר גם להגיע למלון ומאוחר יותר לבחור בסיור רגלי המועדף עליכם , או פשוט להגיע לסיור ביום שלמחרת אחרי שאגרו כח מחודש בלינת לילה במלון .  יש שפע סיורים מודרכים רגלית לפי נושאים , "סיור חומת ברלין" , "סיור פרידריכשטראסה" , "קרויצברג הפראית" , "סיור ברלין העתיקה ועוד . הסיור המומלץ הוא "סיור במרכז ברלין" , סיור פרטי של עד 12 משתתפים , היוצא מאלכסנדר פלאטץ. הסיור אורך כשלוש שעות ומכסה את האתרים הפופולריים במרכז ברלין בליווי הסברים באנגלית ובגרמנית .  לבירורים על הסיור הנ"ל ועוד סיורים רגליים נוספים , ניתן להתקשר בימים שני עד שישי לטלפון 49 234 91 55 6 3800  .

סיורים מודרכים באופנים

 דרך מיוחדת להכיר את ברלין היא לערוך סיור ברחבי העיר באופניים  . יש מגוון סיורי אופניים לפי נושאים ואיזורים בעיר . אחד מסיורי האופניים המומלצים הוא "סיור ברלין מיטה" . הסיור מיועד לעד 8 משתתפים ואורך כשלוש וחצי שעות ומקיף את האתרים הכי מעניינים במרכז העיר ברלין . הסיור הססגוני משלב בתוכו את ההיסטוריה של ברלין עם ההווה ועובר ברובעים המיוחדים ומספר את סיפורים של נקודת הענין בצורה מרתקת ויחודית . הסיור מתחיל ברחובBornholmer Straße 75והוא נערך בשפה האנגלית או הגרמנית . לבירורים על סיורי האופניים ניתן להתקשר בימי שני עד שישי לטלפון 49 234 91 55 6 3800 .  כמו כן ניתן לראות סיורי אופניים נוספים באתר הנ"ל :

סיורים מודרכים בשייט

 לגלות את האתרים המעניינים בברלין מזוית מסקרנת בסיור מודרך בשייט על נהר השפריי . קיימים שפע של סיורי שייט באורכי זמן שונים וממוקדים לפי נושאים . הסיור המומלץ הוא Bridgetripsשל חברת רידראיי-רידל , הסיור אורך כשלוש וחצי שעות ומקיף את המבנים , הרובעים ונקודת הענין בברלין בליווי הסברים בשפות אנגלית , גרמנית , הולנדית , צרפתית , איטלקית , ספרדית , שבדית , דנית , רוסית , יפנית וסינית .

סיורים מודרכים בעברית

עדנה הורנפלד-טיולים והדרכה באוטובוסים/הסעות משדה התעופה למלון ובחזרה
נדב גבלינגר-סיורים קבוצתיים/סיורים בהתאמה אישית/סיורים רגליים
נירית בן יוסף – מדריכה לטיולים פרטיים וייחודיים עד 5  נוסעים

Comments

כתיבת תגובה