ביס גרמניה מציעה מגוון פתרונות לינה ביער השחור באיכות גבוהה ובהתאמה אישית לנופשים. משפחות, זוגות וקבוצות

לינה ביער השחור

לא סתם עמי ותמי בחרו לספר את האגדה שלהם באמצעות היער השחור: בין ההרים המרשימים, שדות האחו הענקיים והנחלים הזורמים, לינה ביער השחור תגרום לכם ולכל המשפחה והחברים לשפשף את העיניים כל בוקר… ולא כדי להסיר את קורי השינה, אלא מפליאה! פליאה מהטבע, מהיופי, מהאטרקציות, מהאוכל, מהאנשים הטובים ומבתי ההארחה ומהצימרים המשובחים.
צימרים ביער השחור מבטיחים שהות חלומית אך לגמרי אמיתית שתשדרג ותבדל את כל חווית הטיול שלכם מטיולים אחרים. הצימרים והדירות שאנו מציעים נבחרו ונבדקו על ידנו אחד-אחת-אחד, כדי להבטיח שחבילת הנופש שבחרתם ליער השחור תהיה קסומה ותספק לכם גם מנוחה חלומית וגם חלומות פז.

 דירות ביער השחור

דירות ביער השחור, צימרים ביער השחור ובתי הארחה בכללי הם הפתרון המושלם לשהות של משפחות, קבוצות או זוגות של חברים. בין אם למנוחה מפנקת, פעילות מגבשת, מסיבת פיג'מות גדולה או מקום מרווח ונוח בו אפשר להתנהל בחופשיות, דירות ביער השחור הן ממש כמו הבית שאנחנו מכירים רק עם תיבול מיוחד של נוף פסטורלי, מרחבים ענקיים ואבזור מפנק. הדירות והצימרים כוללים חדרי שינה מרווחים, מטבח מאובזר, סלון     ומרפסות שמשקיפות על הטבע המרהיב, וכל זה בלי להרחיב יותר מדי על המארחים האדיבים! כל כך אדיבים שאתם פשוט לא תרצו לעזוב.

טיולי כוכב ואלף לילה ולילה

לינה ביער השחור בצימרים ובדירות הם סגנון הלינה המועדף על המבקרים באזור הקסום הזה, ובצדק. מדובר בפתרון לינה שמתאים לטיולי כוכב – צורת טיול שכיחה ומתאימה ליער השחור עם כל הקטנטנים. הקרבה, הנוחות והנגישות של הצימרים ביער השחור ובתי ההארחה לאטרקציות, מבלי לקחת איתנו את כל המטען והציוד, מפשטת ומקלה את היציאה לטיולים השונים מידי יום וגורמת לנו להיות חופשיים, ובעיקר – קלילים, הרבה יותר.

 

אטרקציות לרוב ואירופה פארק בפרט

ביער השחור קיימות כל כך הרבה אטרקציות מהנות לכל הגילים! פארקי מים ולגו, מרחצאות, שיט וטיולי אופניים, אירופה פארק ומה לא… בדיוק בגלל זה, בחירת מקום הלינה ביער בשחור הוא אלמנט חשוב שצריך לקחת בחשבון ולסנכרן עם מסלול הטיול. חבילות נופש ביער השחור שאנחנו מציעים הן בדיוק מה שיעזרו לכם לתכנן את הטיול ביער השחור בצורה מחושבת ונכונה שמתאימה בול לצרכים שלכם, וככה גם לבחור את הצימרים שהכי יתאימו לכם ולקרובים אליכם.

צימרים ביער השחור במגוון עיירות

טיטיזיה, טודנאו, פלדברג, פרידווילר, טודנאוברג, הן רק חלק מעיירות ומכפרים קסומים בהם אנו מציעים צימרים ביער השחור. מגוון בתי ההארחה, הדירות והצימרים הוא עשיר במיוחד, כדי שכל אחד ואחת ימצא את מקום הלינה שהכי מתאים לו מבחינת ההרכב המשפחתי והכי נכון לו בתכנון מסלול הטיול ביער השחור.
הלינה ביער השחור מבטיחה חוויה אחרת של שהות ולינה, גיבוש ומשפחה, התרגשות והנאה! וכן… היא גם מבטיחה: לילה (ממש) טוב.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]