לינה בהמבורג

מלונות

מלונות בהמבורג

המבורג מציעה שפע מלונות בדירוגים שונים, לכל מטרה ולכל תקציב. אם אתה מתכוון לבקר בהמבורג במסגרת טיול, למטרה עסקית לתערוכה,  אנחנו בביס גרמניה מציעים לך מבחר מלונות המתאים להעדפותיך וצרכיך האישיים.

מלונות יוקרה

תערוכות, עסקים, אירועי ספורט, תנופה אדריכלית, עליה במפלס אירועי תרבות ואמנות,  הגבירו את הדרישה במלונות יוקרה. לצד בנייה חדשה שוקמו חלק ממלונות היוקרה ההיסטוריים והותאמו לנוחיות האורחים. בין אם אתה נוסע למטרה עסקית או סתם בא לך להתפנק באחד ממלונות היוקרה. אנחנו בביס גרמניה מצעים לך מגוון מלונות יוקרה כגון: ריץ' קרלטון, ולדורף אסטוריה, ווסטין גראנד, אדלון קמפינסקי ואחרים.

למידע אודות מלונות היוקרה שביס גרמניה ממליצים עליהם לחצו כאן

דירות

דירות בהמבורג

בשנים האחרונות ישנה עליה במפלס הביקוש לדירות בקרב התיירים ברחבי אירופה ועובדה זו לא פסחה גם על המבורג. כשמדברים על לינה, ישנם תיירים שהמילה נוחות, מתפרשת אצלם דווקא בהזמנת דירה, ולא בהזמנת חדר בבית מלון. לעתים מחירי הדירות זולים יותר מעלות חדר בבית מלון. הדירה מרווחת יותר, יש בה סלון וחדרים נוספים לרבות מטבח, שמאפשר לתייר לבשל את האוכל בעצמו ובכך לחסוך עלויות, או לחילופין נותן מענה לציבור הדתי בשמירת הכשרות. אנחנו בביס גרמניה מצעים לכם מבחר דירות ברחבי המבורג.

קמפינג

קמפינג בהמבורג

רוב התיירים בהמבורג מגיעים אליה בטיסה או ברכבת, אך יש גם כאלו שבוחרים לערוך טיול בגרמניה באמצעות קרוואן ובשלב מסוים מגיעים גם לטייל בהמבורג. המבורג וסביבתה מציעים אתרי קמפינג לחניית קרוואנים עם כל השירותים הנלווים. שהייה בתוך העיר מאפשרת גישה קלה לכל האטרקציות ונקודות העניין של המבורג, אך מצד שני, יש תיירים שבשבילם לינה על שפת הנהר הרחק מההמון , כשהמבורג בהישג יד, משיגה את מטרתם שבשילוב שתי החוויות , שלווה ורוגע ועיר תוססת במרחק נגיעה.