הופעות
11 חבילות
כדורגל בגרמניה

כדורגל בגרמניה

לספרד יש את המסורת של בארסה וריאל.
לאנגליה יש את הכסף הגדול.
לאיטליה יש את הזיכרון של שנות ה-80 וה-90.

לגרמניה יש את הכדורגל הטוב בעולם.

בלי טריקים ובלי שטיקים. בלי תרגילי שיווק. בלי לקנות את הכוכבים הכי יקרים רק כי הם נוצצים. פשוט לשחק כדורגל. ולא סתם כדורגל. לשחק את הכדורגל הכי מהיר, הכי חד, הכי סוחף. לא בכדי נבחרת גרמניה מובילה את הכדורגל העולמי לצד ברזיל במשך כל כך הרבה שנים. לא בכדי ממוצע השערים בבונדסליגה נע סביב שלושה למשחק, שיעור שמשאיר אבק לליגות הגדולות האחרות.

אבל זה לא רק זה.

טעות לחשוב שבליגה האנגלית יש את האווירה הכי טובה. בסך הכל, לפרמיירליג יש את יחסי הציבור הכי טובים. אך בעוד באנגליה מספר הצופים הממוצע הוא 36 אלף למשחק, בגרמניה נרשמים המספרים המרשימים באמת. לא פחות מ-80,524 צופים מגיעים לכל משחק בית של בורוסיה דורטמונד, הקבוצה עם ממוצע הצופים הגבוה באירופה. באיירן מינכן נהנית מתמיכה של 70 אלף צופים במשחקי הבית באליאנץ ארנה.
שאלקה, המבורג ושטוטגרט עולות לכר הדשא מול 60 אלף איש. ומי שלא עמד מאחורי השער במשחק צמרת בבונדסליגה, ולא חווה שירה אדירה של רבבות אוהדים, כאילו לא חווה משחק כדורגל מימיו.

הליגה הגרמנית.
הכדורגל הכי טוב.
האווירה הכי מחשמלת.

הזמינו עכשיו מהמומחים של ביס גרמניה.

כתב – אורי מרק

במשרדנו תוכלו להתאים את המשחק, הטיסה וכמובן המלון. נשמח לקבל את הזמנותיכם.

3 חבילות
להט"ב
12 חבילות
סקי

סקי

מועדון הסקי הראשון באירופה, הוקם ביער השחור בעיירה טודטנאו בשנת 1891.שילוב של סקרנות, שלג ויוזמה הביאו להקמתו של המועדון. בחורף 1891 הגיע דר' פילט עם בגדיו המוזרים ולוחות עץ ארוכים בידיו, מפרייבורג לטיטיזה לנסות את תחביבו המוזר על מדרונות השלג של ההר פלדברג.
תחביבו המוזר באותן שנים, נתן השראה ככל הנראה לקבוצה של שישה אנשים שבנובמבר אותה שנה הקימה את מועדון הסקי הראשון בגרמניה ובאירופה כולה בעיירה טודטנאו. הרחוב שמוביל לאתר הרכבל נקרא עד היום על שמו של הגולש הראשון, רחוב Dr.-Pilet ובו ממוקם
המלון הידוע Feldberger Hof. עד היום בית הספר הידוע לסקי ע"ש תומה Thoma משכיר ציוד ומדריך את הגולשים באתר.
האתר המרכזי והגדול ביער השחור הוא אתר פלדברג / טודטנאו שלו מבחר מסלולים ברמות שונות ממתחילים עד מתקדמים. במקום מספר רכבלים ואפשרויות גלישה לסקי וסנובורד, בית ספר לסקי, השכרת ציוד מסעדות ובתי קפה.
באזור ניתן לעשות ספארי סקי ולעבור בין אתרים קרובים אחד לשני שמציעים מסלולים מגוונים. אתרי גלישה לדוגמא- Schauinsland במרחק של 20 ק"מ בלבד מפרייבורג, Todtnauberg, Belchen, Hinterzarten, Menzenschwand ועוד.
היתרונות בחופשת סקי ביער השחור הם הגמישות בימים, סופי שבוע או חופשות ארוכות יותר, אפשרויות הלינה השונות וההדרכה המצוינת.

2 חבילות
עסקים
11 חבילות
רומנטי
30 חבילות