מועדון הסקי הראשון באירופה, הוקם ביער השחור בעיירה טודטנאו בשנת 1891.שילוב של סקרנות, שלג ויוזמה הביאו להקמתו של המועדון. בחורף 1891 הגיע דר' פילט עם בגדיו המוזרים ולוחות עץ ארוכים בידיו, מפרייבורג לטיטיזה לנסות את תחביבו המוזר על מדרונות השלג של ההר פלדברג.
תחביבו המוזר באותן שנים, נתן השראה ככל הנראה לקבוצה של שישה אנשים שבנובמבר אותה שנה הקימה את מועדון הסקי הראשון בגרמניה ובאירופה כולה בעיירה טודטנאו. הרחוב שמוביל לאתר הרכבל נקרא עד היום על שמו של הגולש הראשון, רחוב Dr.-Pilet ובו ממוקם
המלון הידוע Feldberger Hof. עד היום בית הספר הידוע לסקי ע"ש תומה Thoma משכיר ציוד ומדריך את הגולשים באתר.
האתר המרכזי והגדול ביער השחור הוא אתר פלדברג / טודטנאו שלו מבחר מסלולים ברמות שונות ממתחילים עד מתקדמים. במקום מספר רכבלים ואפשרויות גלישה לסקי וסנובורד, בית ספר לסקי, השכרת ציוד מסעדות ובתי קפה.
באזור ניתן לעשות ספארי סקי ולעבור בין אתרים קרובים אחד לשני שמציעים מסלולים מגוונים. אתרי גלישה לדוגמא- Schauinsland במרחק של 20 ק"מ בלבד מפרייבורג, Todtnauberg, Belchen, Hinterzarten, Menzenschwand ועוד.
היתרונות בחופשת סקי ביער השחור הם הגמישות בימים, סופי שבוע או חופשות ארוכות יותר, אפשרויות הלינה השונות וההדרכה המצוינת.

חופשת סקי בפלדברג

חופשת סקי משפחתית בלב היער השחור. מיקום מומלץ ללימודי סקי.    
עלות לאדם

חופשת סקי משולבת

ללון בקרבת העיר פרייבורג וליהנות מיתרונותיה, וביום לגלוש באתרי הסקי של היער השחור. חופשה המתאימה לכל בני המשפחה. אפשרי לסופי שבוע.
עלות לאדם